O MNIE - Trener personalny

Trener personalny

JAKUB

KOSZCZKA

O SOBIE.

Nazywam się Jakub Koszczka i jestem certyfikowanym trenerem personalnym. Na co dzień prowadzę treningi personalne w Olsztynie oraz prowadzę współpracę online.

Czym się kieruję w swojej pracy zawodowej?

W świecie fitnessu i ogólnie pojętego zdrowego trybu życia istnieje wiele sprzeczności, półprawd, obiegowych teorii oraz mnóstwo mitów i wierzeń. Jako trener personalny postanowiłem odrzucić całość emocjonalnego podejścia do spraw związanych z aktywnością fizyczną i dietą.

Przerobiłem tysiące godzin na sali treningowej jako instruktor zmianowy, gdzie uczyłem się wdrażać teorię w życie wraz z podopiecznymi. To pozwoliło mi rozwinąć swoje pragmatyczne podejście i opracować skuteczne plany działania.
Ogromny nacisk w swojej pracy kładę na nieustanny rozwój u najlepszych dietetyków i szkoleniowców. Cały czas staram się dokształcać i rozwijać swoją wiedzę, którą potem mogę aplikować w życiu codziennym we współpracy z Wami. Również w ramach współpracy staram się wprowadzać elementy edukacji, które nie są tyle, co ciekawe, a ważne i istotne. Co więcej, mogą być one wdrożone do codziennego życia i przynosić wymierne korzyści w utrzymywaniu prawidłowego odżywiania oraz w zmaganiach na treningach.

Swoją pasję do dietetyki i treningów rozwijać zacząłem, gdy sam borykałem się z problemem nadwagi, jako nastolatek. Zaczynając we własnej siłowni w piwnicy, stawiałem pierwsze kroki w nieudolnym wdrażaniu metod treningowych. Razem w parze szło popełnianie wszelkich możliwych błędów w sferze odżywiania. Nie mając możliwości na rozwój w inny sposób, walczyłem z przeciwnościami losu, otoczeniem i własnymi słabościami. Ostatecznie walkę tę wygrałem i pomimo niedoborowej diety, efektów jojo, zupełnie niepotrzebnych poświęceń w końcu całkowicie przypadkiem na studiach prawniczych zacząłem pracować na pełen etat jako instruktor.

Właśnie w tym momencie nadszedł moment na dużą i bolesną lekcję pokory. Wykonując kilka szkoleń i kursów, myślałem, że stałem się ekspertem znającym odpowiedź na każde pytanie. Praca z ludźmi codziennie uświadamiała mnie, że zdecydowanie większym polem na arenie dietetyki i treningów siłowych jest to, czego nie wiem, niż to, co wiem. Wszystko to prowadziło mnie do momentu, gdzie mogę działać skutecznie i trafnie działać jako trener personalny. Praca jako instruktor umożliwiła mi przeprowadzenie treningów i konsultacji z blisko tysiącem osób. Wtedy skonfrontowałem naukę i praktykę, by móc wymuskać praktykę opartą na nauce. Czyli w efekcie implikować rozwiązania problemów, które w sposób życiowy i możliwie najprostszy będą gwarantowały upragnione efekty.

Masz pytania ?
Skontaktuj się ze mną.

PLAN TRENINGOWY

Cena -99.00 PLN

( Plan na 5 tyg. )

PLAN ŻYWIENIOWY

Cena - 199.00 PLN

( jadłospis na 14 dni )