PLANY TRENINGOWE - Trener personalny

Trener personalny

PLANY

TRENINGOWE

Dobrze ułożony i zaplanowany w czasie plan treningowy i jego prawidłowe wykonanie to czynnik niezbędny do poprawy swojej sylwetki oraz kondycji zdrowotnej.

W kilku słowach.

Niezależnie, czy masz już pewne doświadczenie, czy dopiero zaczynasz, musisz wiedzieć, że dobrze skonstruowany plan treningowy odpowiada za Twój sukces. Właściwie dobrane ćwiczenia, ilość serii, czy powtórzeń to pierwszy krok do uzyskania wymarzonych rezultatów. Następnym krokiem jest prawidłowe wykonanie założeń na sesji treningowej. 

Wykupując plan treningowy, oba te kroki zrealizujesz bez problemu. Plan treningowy zawiera również wideo z techniką danego ćwiczenia oraz wskazówkami ułatwiającymi prawidłowe jego wykonanie.

Plan treningowy to 5-tygodniowy makrocykl treningowy, który może być ogólny lub ukierunkowany na Twój priorytet w obecnej chwili. Całość jest w wygodnym i przejrzystym arkuszu kalkulacyjnym, gdzie uzupełnisz podstawowe parametry treningowe i w ten sposób bez problemu możesz notować swój progres. Skończy się więc nietrafione dobieranie ciężaru oraz zastanawianie się, ile ostatnio powtórzeń było wykonane. Dzięki temu zachowana zostanie założona progresja, a co za tym idzie, czas spędzony na sali treningowej będzie dużo bardziej efektywny.

Jak zostało już wspomniane wcześniej, do planu treningowego dołączone są objaśnienia w formie wideo. W ten sposób całość zostanie zrealizowana prawidłowo, co przełoży się na uzyskiwane rezultaty.

Jak to wygląda.

Przed ułożeniem planu treningowego umawiamy się na konsultację (odbywa się na Zoom) lub poproszę Cię o wypełnienie ankiety, na podstawie której ułożę dla Ciebie plan treningowy, którego realizacja będzie możliwa w miejscu, gdzie ćwiczysz. Pod uwagę biorę twoje umiejętności, preferencje, dotychczasowe doświadczenia i możliwości sprzętowe.

  • plan dobrany jest na podstawie informacji uzyskanych w trakcie konsultacji, lub podanych przez Ciebie w ankiecie
  • ćwiczenia dobrane są do Twoich możliwości czasowych oraz sprzętu, którym dysponujesz
  • dzięki dołączonym wideo nie musisz martwić się o technikę danej wersji ćwiczenia
  • plan treningowy realizowany jest, by wspierać Twój cel i jak najskuteczniej doprowadzić Cię do jego zrealizowania

PLAN TRENINGOWY

Cena -99.00 PLN

( Plan na 5 tyg. )

PLAN ŻYWIENIOWY

Cena - 199.00 PLN

( jadłospis na 14 dni )